Kontakt: 508 299 168

Czyszczenie dachów

2.JPG
mech na dachu.jpg

Na skutek działających czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, woda, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg itp. pokrycie naszego dachu z czasem traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystko to powoduje, że dach szybko się niszczy i dodatkowo zaczynają porastać go glony, pleśnie, mchy i różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiego dachu na pewno nie jest walorem estetycznym naszego domu.

Mycie dachów

czyszczenie dachu.jpg

Jeżeli Państwa dach jest nie tylko brudny ale również pokryty grzybami, pleśnią, mchem lub innymi porostami, które rozwijają się zwłaszcza od strony północnej i na terenach zadrzewionych, możemy rozwiązać  ten problem czyszcząc dach.

Mycie dachu wykonywane jest przy użyciu wysokociśnieniowego urządzenia myjącego z wykorzystaniem gorącej wody oraz  środka chemicznego. Stosowane preparaty chemiczne posiadają  właściwości czyszczące i grzybobójcze. Wykorzystamy specjalistyczne bidegrdowalne i ekologiczne środki przeznaczone  do usuwania tego typu zanieczyszczeń.

Regularne czyszczenie dachu i usunięciu tych wszystkich zanieczyszczeń, nie tylko poprawia wygląd dachu od strony estetycznej ale również w znaczący sposób przedłuża się okres jego eksploatacji.

Konserwacja i impregnacja dachów

Po wyczyszczeniu dachu można go dodatkowo zakonserwować. Impregnacja dachu przeprowadzana jest po przez zastosowanie specjalistycznych środków konserwujących, nanoszonych metodą natryskową lub za pomocą pędzla.

Dzięki takim zabiegom, każdy dach przez długi czas będzie wyglądał estetycznie. Będzie również o wiele bardziej odporny na szkodliwe działania atmosferyczne jak również przenikanie wody, co spowolni, na długi okres czasu ponowny porost dachu przez np. mech.

Impregnacja dachu prócz właściwości ochronnych, pomaga w bieżącym utrzymaniu czystości dachu.

1.JPG

Wycena

Koszt czyszczenia i impregnacji dachu jest wyliczany indywidualnie po oględzinach miejsca wykonania usługi.
Czynniki, które mają wpływ na ostateczną cenę to:

  • rodzaj i stan techniczny pokrycia dachowego (dachówka, blacho dachówka, bitumiczny, papowy itd.)
  • metraż dachu
  • rodzaj  i wielkość zanieczyszczenia (np. pył, mech, grzyby, inne)
  • ilość i rodzaj środków chemicznych i technicznych koniecznych przy wykonywaniu usługi
  • utrudnienia techniczne (dostęp, wysokość budynku, inne)

Usługi czyszczenia i impregnacji dachu wykonujemy, nie tylko na obszarze Gdańsk, Sopot, Gdynia, okolice trójmiasta, ale również rozszerzamy nasze działania na terenie całego kraju.

Zadzwoń 508-299-168

Inne usługi w tej kategorii